Росія атакувала Суми дронами: пошкоджена інфраструктура

Постраждалих і жертв немає
Фото: ШІ
У ніч на 27 серпня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по Сумах.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
За його словами, удар прийшовся по околицях міста. Попередньо, обійшлося без жертв.
Внаслідок атаки пошкоджено об’єкти інфраструктури. Як пише начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко, частина Сум залишається без світла. Енергетики працюють над відновленням.
Нагадаємо, на Харківщині внаслідок удару російського БПЛА поранена жінка
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

У ніч на 28 травня та вранці російські війська завдали ударів по об’єктах залізничної інфраструктури в кількох регіонах України

У ніч на 24 липня російські війська здійснили масовану атаку на Одесу, застосувавши ударні безпілотники

Міноборони Російської Федерації повідомило, що ввечері 11 червня протягом трьох годин її сили протиповітряної оборони нібито знищили 44 українські безпілотники
Рекомендовані

Після початку сезону відпочинку на воді безпечність місць купання регулярно перевіряють фахівці територіальних лабораторій центрів контролю та профілактики хвороб.

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».
Loading...
Load next