На Львівщині 70-річний чоловік впав зі скутера: він у реанімації

На Львівщині 70-річний чоловік впав зі скутера: він у реанімації
ДТП трапилась 12 травня о 14:50 на вулиці Фабричній у місті Жидачів.

Згідно з інформацією поліції, 70-річний житель одного з сіл району, рухаючись мостом через річку Стрий, не впорався з керуванням електроскутером та впав на проїзну частину.

Як наслідок, він травмувався.

Потерпілого госпіталізували. Наразі він перебуває у реанімації.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.

Поліцейські проводять досудове розслідування та встановлюють обставини події.

Читайте також
На Львівщині в потрійній ДТП загинула дитина, ще четверо людей постраждали (фото) На Львівщині в потрійній ДТП загинула дитина, ще четверо людей постраждали (фото)
У Львівській області внаслідок зіткнення трьох автомобілів загинула дворічна дитина, ще четверо людей постраждали.
Loading...
Load next