У центрі Львова військові заспівали Гімн України (відео)

У центрі Львова військові заспівали Гімн України (відео)

Під музику Михайла Вербицького зі словами Павла Чубинського – нині виповнилося 158 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди перед Львівською Ратушею військовослужбовці, поліціянти, вимушено переміщені особи та містяни урочисто заспівали Український славень. Спершу розгорнувши великий прапор України під звуки сирени, що сповіщала про повітряну тривогу.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
НЕЛЮДСЬКА ЖОРСТОКІСТЬ на Львівщині! Тягали ЖИВОГО 13 км! ПравдаТУТ Львів НЕЛЮДСЬКА ЖОРСТОКІСТЬ на Львівщині! Тягали ЖИВОГО 13 км! ПравдаТУТ Львів
У цьому випуску ми зібрали для вас найцікавіші та найважливіші події зі Львова та Львівщини
Loading...
Load next