У Зеленського роз'яснили деталі щодо референдуму у Донбасі

У Зеленського роз'яснили деталі щодо референдуму у Донбасі
Радник очільника ОПУ Михайло Подоляк прокоментував слова президента країни.

Радник глави Офісу президента з антикризових комунікацій Михайло Подоляк заявив: наша країна нині робить усе можливе для того, щоб знайти дипломатичний шлях, який забезпечить справжній довготривалий мир на Донбасі.

За його словами, якщо одним з етапів на цьому шляху може стати всеукраїнський референдум, то слід враховувати запобіжники, які зафіксовані в ухваленому законі.

Жодного запитання на референдум або рішення в порушення нашої Конституції не може бути навіть гіпотетично, - підкреслив Подоляк.

Окрім цього, він пояснив, що референдум стосовно Донбасу можливий, якщо ситуація і зміст переговорів про припинення війни вимагатимуть такого кроку.

Читайте також
Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися у Туреччині: деталі вирішують Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися у Туреччині: деталі вирішують
Про це заявив Президент Туреччини Ердоган.
Зеленський представив план перемоги в Раді: деталі (ОНОВЛЕНО) Зеленський представив план перемоги в Раді: деталі (ОНОВЛЕНО)
Президент Володимир Зеленський представив план перемоги у Верховній Раді.
Кинджал Володимира Путіна спрямований у серце України, — американський колумніст Джон Голдберг Кинджал Володимира Путіна спрямований у серце України, — американський колумніст Джон Голдберг
На думку автора, Зеленський слушно стверджує, що США вже мали запровадити санкції проти Росії.
Loading...
Load next