Ситуація на фронті не патова, переговорів і поступок не буде ‒ Зеленський

Ситуація на фронті не патова, переговорів і поступок не буде ‒ Зеленський

Президент Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою і заявляє, що Україна не буде вести переговори з росією.

Про це повідомив Зеленський на пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Коментуючи статтю в журналі "The Economist" головкома ЗСУ Валерія Залужного про те, що ситуація на фронті зайшла в глухий кут, Зеленський заявив, що ситуація не є патовою.

Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як росія кидає як м'ясо своїх людей, ніхто не хоче... Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку, ‒ зазначив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою і заявляє, що Україна не буде вести переговори з росією.

Нагадаємо, Україна відновлює повноцінну торгівлю електроенергією з Румунією

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Я не збираюсь розмовляти з терористами": Зеленський відповів на пропозицію Путіна "Я не збираюсь розмовляти з терористами": Зеленський відповів на пропозицію Путіна
Володимир Зеленський відреагував на пропозицію російського президента щодо переговорів з ватажками ЛНР та ДНР. Президент України різко відкинув пропозицію Путіна щодо обговорення питання війни на Донбасі з представниками "народних республік".
Зеленський: Україна не у слабкій, але й не у сильній позиції для переговорів Зеленський: Україна не у слабкій, але й не у сильній позиції для переговорів
«Країна зараз не в слабкій, але й не в достатньо сильній позиції, щоб розпочинати мирні переговори, наголосивши на необхідності чіткого мирного плану».
Loading...
Load next