Болгарія вперше за час війни повертає в Україну посла

Болгарія вперше за час війни повертає в Україну посла

Колишній міністр оборони Болгарії Ніколай Ненчев найближчими днями очолить дипломатичне представництво Болгарії в Києві.

Про це повідомив почесний президент болгарського Атлантичного клубу, колишній глава МЗС країни Соломон Пасі під час форуму організації, передає Faktor.bg.

Видання нагадує, що більше двох років після початку широкомасштабної війни Болгарія не має свого посла в Україні.

Наразі етапі поки що незрозуміло, за яким механізмом Ненчев очолить посольство в Києві – чи як посол, офіційно направлений главою держави Руменом Радєвим, чи як спеціальний уповноважений міністра закордонних справ Дімітара Главчева, – зазначають у виданні.

Нагадаємо, Байден в останні місяці президентства зосередиться на Україні та Близькому Сході

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Проти закарпатських митників, які пропустили Суркісів через кордон без перевірки, відкрили справу Проти закарпатських митників, які пропустили Суркісів через кордон без перевірки, відкрили справу
Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження щодо інспекторів митного пункту «Вилок» Закарпатської митниці, які пропустили через кордон автівки бізнесменів Григорія та Ігоря Суркісів без перевірки.
"Я — учасник обох Майданів": Монастирський та МВС закликають українців мирно проводити акції 1 грудня (відео) "Я — учасник обох Майданів": Монастирський та МВС закликають українців мирно проводити акції 1 грудня (відео)
Він пікреслив, що правоохоронці з повагою ставляться до виявлення громадянської позиції і так само очікують поваги до себе.
Loading...
Load next