Директорка розвідки США підтвердила відновлення обміну розвідданими з Україною

США відновили обмін розвідувальними даними з Україною після призупинення
Директорка Національної розвідки США Тулсі Габбард повідомила, що призупинення обміну розвідувальними даними з Україною офіційно завершено.
Про це вона повідомила у соцмережі Х.
Вона зазначила, що це рішення було ухвалене за ініціативою президента США Дональда Трампа.
Завдяки лідерству президента США Дональда Трампа ми стали на один значний крок ближче до завершення кровопролитної війни в Україні. За вказівкою президента пауза в обміні розвідданими з Україною припинилась, — заявила Габбард.
Нагадаємо, 5 березня директор Центрального розвідувального управління Джон Реткліфф офіційно підтвердив, що США призупинили поставки зброї та розвідувальних даних Україні
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Американський президент зазначив, що вони тричі домовлялися про припинення бойових дій, але РФ продовжує атакувати Україну

За його словами, КНР вважає, що веде проксі-війну через Москву
Рекомендовані

Влада Монако заявляє про «зловмисний акт», а серед потерпілих припускають українського олігарха-втікача та його родину.

Середня температура очікується на 2-3 градуси вищою за норму.

У 2026 році на ринку залишаються кілька бюджетних смартфонів, які все ще варто купувати: від iPhone 17e з чіпом A19 до доступного Motorola Moto G.
Loading...
Load next 