Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона

Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона
Президент США Дональд Трамп розпорядився перемістити федеральні агентства за межі столиці, щоб зробити їхню роботу ближчою до громадян і зменшити витрати

Президент США Дональд Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона в інші регіони країни. За його словами, це має сприяти ефективнішій та економнішій роботі міністерств і агентств — там, де проживає більшість американців.

Про це йдеться в документі, оприлюдненому на сайті Білого дому.

Указ скасовує два попередні розпорядження екс-президентів Джиммі Картера та Білла Клінтона, які передбачали розміщення державних установ у центрі столиці та поблизу історичних об’єктів.

Скасування цих розпоряджень відновить здоровий глузд у федеральному управлінні офісними приміщеннями, звільнивши агентства від вибору економічно ефективних приміщень, а також зосередить їхню увагу на успішному виконанні місій для американських платників податків,- написав Трамп.

Нагадаємо, Трамп пригрозив Гарварду податками за політичну «хворобу»

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У Білому домі пояснили, за яких умов можлива зустріч Трампа й Путіна У Білому домі пояснили, за яких умов можлива зустріч Трампа й Путіна
Речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що скасована зустріч між президентом США Дональдом Трампом і російським лідером Володимиром Путіним може відбутися згодом
Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із Байденом у Вашингтон, - ЗМІ Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із Байденом у Вашингтон, - ЗМІ
Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч із президентом США Джо Байденом після зміни керівництва "Нафтогазу".
"Залиште все, як є": Трамп пояснив свою позицію щодо Донбасу "Залиште все, як є": Трамп пояснив свою позицію щодо Донбасу
Він наголосив, що сторони мають “зупинитися там, де стоять”, і припинити кровопролиття
Loading...
Load next