У Туреччині Зеленський погодиться на спілкування лише з Путіним

У Туреччині Зеленський погодиться на спілкування лише з Путіним
На запитання журналіста, чи можлива зустріч з іншими представниками РФ у разі відсутності Путіна 15 травня, Подоляк відповів категоричним "ні"

Володимир Зеленський заявив, що для прямих переговорів у Туреччині він готовий зустрітися лише з Володимиром Путіним, виключаючи участь інших російських посадовців.   

Михайло Подоляк, радник керівника Офісу президента України, в інтерв'ю російському проєкту Breakfast Show заявив, що Володимир Зеленський готовий до переговорів у Туреччині лише з Володимиром Путіним. 

На запитання журналіста, чи можлива зустріч з іншими представниками РФ у разі відсутності Путіна 15 травня, Подоляк відповів категоричним "ні". Він пояснив, що міністри та інші посадовці не мають достатніх повноважень для прийняття важливих рішень.  

Тобто ухвалити рішення про продовження війни або зупинення війни може лише Путін, — каже Подоляк.  

Нагадаємо, Bloomberg: ЄС чекає переговорів у Туреччині, перш ніж тиснути на США щодо нових санкцій проти РФ

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Фото: Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента (president.gov.ua)

Читайте також
Лавров каже, що передав Рубіо "цитати Зеленського" про "знищення русні" Лавров каже, що передав Рубіо "цитати Зеленського" про "знищення русні"
Рубіо також назвав розмову з Лавровим «дуже відвертою та важливою»
Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Туреччини Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Туреччини
У президента заплановані переговори з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом та Вселенським Патріархом Варфоломієм
Туреччина готова прийняти переговори між Зеленським і Путіним - МЗС Туреччина готова прийняти переговори між Зеленським і Путіним - МЗС
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про готовність Анкари організувати переговори щодо врегулювання війни в Україні на найвищому рівні
Loading...
Load next