У росіян залишилося лише 120 "Іскандерів", - ГУР

У росіян залишилося лише 120 "Іскандерів", - ГУР

Завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі України країна-терорист використала близько 80 відсотків своїх сучасних ракет. Повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький у коментарі виданню The Economist, цитує ГУР.

Таким чином, за даними ГУР, у росії залишилося 120 "Іскандерів".

Також, за словами Скібіцького, воєнній розвідці України стали відомі плани Кремля придбати в Ірану балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar і відправити їх повітрям до Криму та морем до російських портів на Каспійському морі.

Ми знаємо, що домовленості вже досягнуті, – заявив представник ГУР МОУ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Прихисток у області для переселенців на Львівщині (відео) Прихисток у області для переселенців на Львівщині (відео)
Найбільше вільних місць зараз у Яворівському та Золочівському районах – 4 та 3 тисячі відповідно .
Loading...
Load next