Перший проєкт UNITED24: в Ірпені відбудують стадіон “Чемпіон” (відео)

Перший проєкт фонду UNITED24, який займається збором коштів на відбудову України, стане відновлення стадіону “Чемпіон” в Ірпені. Повідомляє Міністерство молоді та спорту України.
Збір коштів для відновлення арени розпочав легендарний український футболіст і тренер Андрій Шевченко.
Це буде перший проєкт UNITED24 за напрямом «Відновлення України».
Італійський футбольний клуб “Мілан”, у складі якого Андрій Шевченко став володарем “Золотого м'яча”, вже пообіцяв 150 тисяч євро на відбудову стадіону.
Загалом, щоб відбудувати трибуни, відновити поле, зробити освітлення арени, необхідно 600 000 євро. Для їх збору Шевченко планує залучити світову та українську футбольні спільноти.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Американський пастор побував у Бородянці, Бучі та Ірпені

На весь проєкт, залежно від обраного варіанту «реконструкції», відводиться від 8 до 42 років.
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 