У Харківській області відновлено енергопостачання критичної інфраструктури, більша частина області зі світлом

У Харківській області відновлено енергопостачання критичної інфраструктури, більша частина області зі світлом

Станом на ранок 10 березня фахівці "Харківобленерго" відновили енергопостачання критичної інфраструктури обласного центру, а також майже всієї області.

У Харкові заживлено всю критичну інфраструктуру і споживачів, які отримують електрику за одними лініями. Харківська область зі світлом, окрім Вовчанської, Золочівської та частково Дергачівської громад, - повідомили в пресслужбі "Харківобленерго".

Як повідомлялося, в результаті ворожої масованої ракетної атаки в ніч на 9 березня, Харків залишився без світла і води.

Нагадаємо, що ГУР розповіло, скільки ворожої техніки вполював "народний супутник" від Притули.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Loading...
Load next