У садок харківського метрополітену записали вже 400 дошкільнят

У садок у харківському метрополітені записали вже 400 дошкільнят, підготовчі заняття почнуться в січні та проходитимуть по суботах.
Про це повідомив міський голова Ігор Терехов в ефірі всеукраїнського телемарафону.
За цей невеликий час, відколи ми зробили таке оголошення, до метросадка вже записали 400 дітей — це 15% від усіх дітей, які потім підуть у Харкові до першого класу, ‒ зазначив Терехов.
Заняття для дошкільнят стартують 6 січня та проводитимуться щосуботи у дві зміни: з 10:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00.
Нагадаємо, Умєров обговорив із Пріцкер закупівлі та виробництво зброї зі США
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

У Харкові знесуть 26 будинків, пошкоджених через російську агресію, які не підлягають відновленню. На їхньому місці планують звести нові багатоповерхівки.
Рекомендовані

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.

Арнольд Шварценеггер після багатьох років зберігання у таємниці від папараці своїх стосунків вперше з’явився на публіці зі своєю обраницею — 51-річною фізіотерапевткою Гезер Мілліган, яка молодша за нього на 27 років.

Nissan представив нову позашляхову модифікацію компактного кросовера Kicks — версію Rock Creek із гібридною установкою e Power, яка витрачає лише 3,9–4 л пального на 100 км. Ціна стартує від $18 700, що робить його доступнішим за Duster, а вихід на ринок очікується до кінця року.
Loading...
Load next 
