Під час ворожої атаки загинуло два енергетики НЕК "Укренерго"

Під час ворожої атаки загинуло два енергетики НЕК "Укренерго"

Сьогодні під час ворожої атаки сталася трагедія — загинуло два енергетики НЕК «Укренерго» – Дмитро Камінний і Максим Шаргородський.

Про це повідомляє Міненерго.

Вони працювали на одній з підстанцій компанії в Одеській області, в яку сьогодні був скерований прямий ворожий удар

Дмитру Камінному був 41 рік. Він працював в НЕК цілих 16 років, прийшовши електромонтером з обслуговування підстанції, за кілька років ставши черговим інженером підстанції, а до трагічної події вже 12 років працював диспетчером підстанції. Дмитро був професіоналом високого рівня, надійним другом. У нього залишилась 10-річна донька.

Максиму Шаргородському було 44 роки. Енергетичній галузі він віддав майже 20 років життя. З 2005 року працював на підстанції, прийшовши електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, за 6 років став електромонтером з обслуговування підстанції, виконував обов’язки диспетчера ПС, був досвідченим фахівцем. З початку повномасштабного вторгнення до травня 2023 року Максим був мобілізований до лав ЗСУ, після повернення продовжив працювати електромонтером. У нього залишилась 14-річна донька.

На жаль, такі втрати є жахливим нагадуванням про мужність і відданість українських енергетиків, які боронять світло в оселях українців, ‒ йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Росіяни атакували Україну ракетами та дронами: що відомо

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Кремль підвищує виплати за контракт: росіянам пропонують мільйони за участь у війні Кремль підвищує виплати за контракт: росіянам пропонують мільйони за участь у війні
Росія збільшує фінансові виплати, щоб залучити нових контрактників для війни проти України
На Буковині заочно судитимуть жінку з Сумщини, яка воює проти України  На Буковині заочно судитимуть жінку з Сумщини, яка воює проти України 
На Буковині заочно судитимуть 42-річну уродженку Сумщини, яка приєдналася до збройних сил Росії та воює проти ЗСУ
Полковник Олег Трофіменко: прикордонники Карпатського загону отримали сучасні комплекси РЕБ на 1,5 млн грн Полковник Олег Трофіменко: прикордонники Карпатського загону отримали сучасні комплекси РЕБ на 1,5 млн грн
Прикордонники 7-го прикордонного Карпатського загону отримали благодійну допомогу на суму майже 1,5 мільйона гривень.
Loading...
Load next