Прикордонники виявили золото на 6 мільйонів гривень у підлокітнику автомобіля

Прикордонники виявили золото на 6 мільйонів гривень у підлокітнику автомобіля
У новому пункті пропуску «Нижанковичі», що на Львівщині, правоохоронці припинили спробу незаконного вивезення дорогоцінних металів

У новому пункті пропуску «Нижанковичі», що на Львівщині, правоохоронці припинили спробу незаконного вивезення дорогоцінних металів.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час спільного огляду прикордонно-митної групи у автомобілі «Тойота» було виявлено близько 1,5 кг золота.

Дорогоцінний метал зберігався в підлокітнику транспортного засобу. У салоні авто перебували 37-річна жителька Донецької області та 67-річний чоловік, які не змогли пояснити походження злитків та надати відповідні документи.

Усього знайдено 61 золотий злиток проби 999. За попередньою оцінкою, їх загальна вартість становить близько 6 мільйонів гривень.

Наразі триває розслідування, а золото вилучено до ухвалення рішення відповідними органами.

Нагадаємо, У Чернігові чоловіка затримали за вигуки на підтримку Росії під час хвилини мовчання

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
На кордоні з Угорщиною тимчасово не працюватиме один з пунктів пропуску На кордоні з Угорщиною тимчасово не працюватиме один з пунктів пропуску
Протягом 10 та 11 березня там проводитимуть технічні роботи з підключення нових робочих модулів до електромережі
Володимир Зеленський прибув до Львова з робочим візитом Володимир Зеленський прибув до Львова з робочим візитом
Зеленський прибув до Львова й ушанував пам'ять полеглих захисників
Loading...
Load next