Журналіста Радіо Свободи звільнили після понад чотирьох років у російському ув'язненні в Криму

Журналіста Радіо Свободи звільнили після понад чотирьох років у російському ув'язненні в Криму
Звинувачення проти Єсипенка були "надуманими" з боку Росії.

Фото: «Кримська солідарність»
 

Журналіст "Крим.Реалії", проєкту української служби Радіо Свобода, Владислав Єсипенко вийшов на волю 20 червня, провівши понад чотири роки в російському ув'язненні на території окупованого Криму.

Про його звільнення повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, наголосивши, що звинувачення проти Єсипенка були "надуманими" з боку Росії.

Гарні новини. Журналіст "Радіо Свобода" Владислав Єсипенко вийшов на волю із в’язниці в Криму. Він перебував в ув'язненні понад чотири роки за надуманими обвинуваченнями росіян, - ідеться в повідомленні.

У жовтні 2024 року в рамках Міністерської конференції з людського виміру Формули миру у Монреалі виступала дружина Владислава, Катерина Єсипенко. Тоді вона розповідала деталі полону свого чоловіка і взагалі, вона дуже багато зробила для його звільнення, - додав Єрмак.

Нагадаємо,«Радіо Свобода» призупинила ефірне радіомовлення в Росії

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Український канал "ДОМ" отримав попередження через карту Росії з окупованим Кримом Український канал "ДОМ" отримав попередження через карту Росії з окупованим Кримом
За даними телеканалу, проєкт "Русский дневник" має графічну заставку із картою РФ, але без зображення окупованого півострова. Скандал із картою Росії, на якій тимчасово окупований Крим позначений, як частина РФ, пояснили службовою недбалістю відповідальних за виробничий процес співробітників.
МАГАТЕ фінансувало дослідження росіян в окупованому Криму МАГАТЕ фінансувало дослідження росіян в окупованому Криму
МАГАТЕ підтримало низку російських наукових проєктів в окупованому Криму, хоча стверджує, що розглядає Крим як частину України.
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Loading...
Load next