На Вінниччині через атаку РФ без світла залишилися 29 населених пунктів

На Вінниччині через атаку РФ без світла залишилися 29 населених пунктів
Через пошкодження енергетичних об’єктів без електрики залишаються близько 60 тисяч споживачів

Фото: depositphotos

У ніч на 28 серпня російські війська завдали ударів по об’єктах критичної інфраструктури у Вінницькій області. Внаслідок атаки без електропостачання опинилися близько 60 тисяч споживачів.

Про це повідомила перша заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

За її словами, пошкоджені енергетичні об’єкти призвели до знеструмлення 29 населених пунктів. Окрім цього, зафіксовано руйнування житлових будинків.

На місці працюють аварійні бригади, тривають відновлювальні роботи. За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.

Нагадаємо, Росія масовано атакувала Київ

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі Вінниччини Росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі Вінниччини
Окупаційні війська Росії в ніч на 25 вересня здійснили атаку на критичну інфраструктуру Вінницької області, внаслідок чого зафіксовано влучання по об’єктах енергетичної системи
Паралізовано 2 промислових об’єкти у РФ – наслідки нічної атаки Паралізовано 2 промислових об’єкти у РФ – наслідки нічної атаки
За даними ЦПД, атака БПЛА спричинила зупинку виробництва і масові відключення електрики
Росіяни атакували Запоріжжя та околиці дев’ятьма дронами-камікадзе Росіяни атакували Запоріжжя та околиці дев’ятьма дронами-камікадзе
За попередніми даними, постраждалих немає
Loading...
Load next