У варшавському трамваї поляк напав з ножем на українця

27-річний поляк дістав ніж та намагався вдарити українця
Фото: Fakt.pl
У варшавському трамваї 16 березня поляк напав на українця та намагався вдарити його ножем. Зловмисника вже затримала поліція та доставила до відділку для допиту.
Про це повідомили в Fakt.pl.
Під час сварки у трамваї 27-річний поляк дістав ніж та намагався вдарити українця. Пасажири швидко відреагували, накинулися та затримали зловмисника.
Нападника затримали та вилучили ніж. Правоохоронці проводять розслідування та з'ясовують всі обставини інциденту та ймовірні мотиви. Зазначається, що ніхто з пасажирів не постраждав.
До слова, у Києві викрили фінансову піраміду на понад 20 млн гривень.
Каріна Савка - pravdatutnews.com
Читайте також

Чоловіка вдарили ножем у живіт після того, як він заговорив українською

У польській столиці співробітники Служби державної охорони виявили безпілотник, що пролітав над урядовими будівлями на вулиці Парковій та біля Бельведерського палацу

У столиці правоохоронці затримали 63-річного водія таксі, якого підозрюють у побитті української співачки Тоні Матвієнко під час поїздки. Про це повідомили в поліції Києва
Рекомендовані

Голлівудська пара, яку вже встигли вважати розлученою, несподівано знову з’явилася разом — і не лише на публіці.

36-річна американська співачка Тейлор Свіфт у п'ятницю, 3 липня, вийшла заміж за свого коханого, 36-річного гравця в американський футбол Тревіса Келсі.

58-річна Джулія Робертс відсвяткувала вже 24-ту річницю шлюбу з оператором Денні Модером.
Loading...
Load next