Стрілянина в метро Харкова: чоловік відкрив вогонь на станції

Йдеться про постріл угору зі стартового пістолета
Фото: Національна поліція України
У Харкові на станції метро Історичний музей стався інцидент зі стріляниною.
За інформацією Національної поліції України, 26 квітня близько 21:10 цивільний чоловік у стані алкогольного сп’яніння здійснив один постріл угору зі стартового пістолета.
Унаслідок події ніхто не постраждав.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та проводять перевірку.
До слова, вимкнень не буде: прогноз Укренерго на 27 квітня.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com
Читайте також

Чоловіку загрожує до 7 років позбавлення волі

У ніч на 19 липня у районі Іст-Голлівуд у Лос-Анджелесі сталося масове наїзд авто на людей поблизу нічного клубу The Vermont Hollywood

Інцидент стався ввечері 8 березня на вулиці Сорохтея.
Рекомендовані

Volkswagen ID.Era 8X — новий плагін-гібридний кросовер, який стане найдоступнішим серед великих моделей бренду.

Ольга Сумська відверто розповіла, що вже певний час вони з Віталієм Борисюком сплять у різних кімнатах.

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.
Loading...
Load next