Сильна дівчина: українка Богдана Лехман здобула "срібло" з армреслінгу

Сильна дівчина:  українка Богдана Лехман здобула "срібло" з армреслінгу
У Бухаресті відбувається чемпіонат світу-2021 з армреслінгу.

Богдана Лехман із Закарпаття, знову підійнялась на п'єдестал. Цього разу вже на чемпіонаті світу вона розділила подіум з двома представницями Казахстану.  Повідомляє 24 канал.

Фото: Facebook-сторінка Таї Лехман

Наприкінці жовтня українка стала чемпіонкою Європи з армспорту на обидві руки. Лехман привезла з Литви два "золота". Спортсменка виборола звитягу на обидві руки у вазі до 60 кілограмів

 

Вітаємо спортсменку!

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Бех-Романчук здобула "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у потрійному стрибку Бех-Романчук здобула "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у потрійному стрибку
Останній змагальний день на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні розпочався для України з виступу Марини Бех-Романчук. Українка виступить відразу у двох дисциплінах.
Збірна України з біатлону пропустить чемпіонат світу — посольство США не відкрило візи Збірна України з біатлону пропустить чемпіонат світу — посольство США не відкрило візи
Юніорський чемпіонат світу відбудеться з 23 лютого до 2 березня.
Loading...
Load next