втрата зовнішнього живлення

14 квітня
Запорізька АЕС знову втратила зовнішнє живлення
Найбільша атомна станція Європи перейшла на резервні генератори після відключення останньої лінії електропередач
Запорізька АЕС знову втратила зовнішнє живлення