Прикордонники дронами знищили 14 укриттів ворога

На Південно-Слобожанському напрямку оператори ударних безпілотників Сил оборони України уразили 14 укриттів російських військових під час нічної бойової роботи
Прикордонники дронами знищили 14 укриттів ворога

Фото: скриншот із відео ДПСУ

На Південно-Слобожанському напрямку оператори роти ударних безпілотних авіаційних комплексів Sky Hawks 4-го прикордонного загону завдали прицільних ударів по укриттях російських загарбників.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

За інформацією ДПСУ, аеророзвідники та оператори РУБпАК Sky Hawks діяли у складі Сил оборони України. За результатами нічної роботи та ударів важких бомберів було уражено 14 укриттів противника, які російські військові використовували для маскування та захисту особового складу.

Державна прикордонна служба також оприлюднила відео бойової роботи, на якому зафіксовано моменти ураження ворожих позицій. У відомстві зазначили, що удари були точними й завдані по заздалегідь розвіданих цілях.

До слова, нічна атака БпЛА: нафтобазу в Пензі уражено. Загоряння сталося близько четвертої години ранку.

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Прикордонники знищили дронами укриття росіян на Курському напрямку Прикордонники знищили дронами укриття росіян на Курському напрямку
Застосували дрони Vampire та FPV
Дрон рф знищив авто поліції під час евакуації людей Дрон рф знищив авто поліції під час евакуації людей
Влучання сталося в Чугуївському районі ввечері 14 січня
На Курському напрямку дрони вибили росіян з укриттів На Курському напрямку дрони вибили росіян з укриттів
Оператори «Сталевого кордону» відпрацювали позиції росіян
Loading...
Load next