Ворог атакував Дніпропетровщину близько 20 разів: пошкоджено будинки, адмінбудівлю

Ворог атакував Дніпропетровщину близько 20 разів: пошкоджено будинки, адмінбудівлю
Під ударами безпілотників, артилерії та авіабомб опинилися два райони області

Фото: depositphotos

У ніч на 29 квітня російські війська майже 20 разів атакували Дніпропетровщину. Під ударами безпілотників, артилерії та авіабомб опинилися два райони області.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Зазначається, що постраждалих немає.

Під ударом була Нікопольщина — Нікополь, Марганецька і Червоногригорівська громади. Пошкоджені адмінбудівля, приватні будинки і два пожежні авто.

На Синельниківщині росіяни поцілили по Покровській громаді, внаслідок чого виникла пожежа.

До слова, на Сумщині внаслідок ракетного удару та атаки дронів спалахнули пожежі в житловому секторі.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
Російські війська атакували Суми: пошкоджено будинки і магазин Російські війська атакували Суми: пошкоджено будинки і магазин
Росіяни поцілили по ще одній автостоянці у Ковпаківському районі Сум
Росія атакувала Дніпропетровщину: 2 людини загинули, 3 поранені Росія атакувала Дніпропетровщину: 2 людини загинули, 3 поранені
Майже 30 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією
Loading...
Load next