Генштаб оновив втрати РФ: за добу ліквідовано ще 1 230 окупантів

Загальні втрати російської армії з початку повномасштабного вторгнення, за даними Генштабу ЗСУ, перевищили 1,4 мільйона військових
Фото: depositphotos
За минулу добу Сили оборони України ліквідували та поранили ще 1 230 російських військових. Загальні втрати армії РФ з початку повномасштабного вторгнення сягнули близько 1 402 200 осіб.
Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.
За оновленими даними, від 24 лютого 2022 року російська армія також втратила:
- близько 1 402 200 військових (+1 230 за добу);
- 12 066 танків (+3);
- 24 845 бойових броньованих машин (+1);
- 44 969 артилерійських систем (+49);
- 1 764 наземні робототехнічні комплекси (+10);
- 379 224 безпілотники оперативно-тактичного рівня (+1 724);
- 4 797 крилатих ракет (+7);
- 113 612 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн (+477);
- 4 366 одиниць спеціальної техніки (+6).
У Генштабі зазначили, що наведені дані є орієнтовними та можуть уточнюватися.
До слова, у Криму, на окупованій частині Херсонщини, у Мелітополі та Донецьку зафіксували перебої з електропостачанням. Повідомляється також про вибухи, пожежі та ймовірне пошкодження електропідстанції.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com
Читайте також

росія уникає звільнення «азовців» – що відомо

Російські атаки на критичну інфраструктуру України можуть розвиватися за трьома сценаріями: оптимістичним, реалістичним та найгіршим, розповів народний депутат Богдан Кицак

Сили оборони за 24 січня знищили понад тисячу окупантів, загальні втрати РФ перевищили 1,23 млн осіб
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next