Стрілянина у США: чоловік убив 8 дітей у Луїзіані, його застрелила поліція

Стрілянина у США: чоловік убив 8 дітей у Луїзіані, його застрелила поліція
У місті Шрівпорт у штаті Луїзіана чоловік розстріляв вісьмох дітей віком від 1 до 14 років. Після втечі його ліквідували правоохоронці під час переслідування

Фото: поліція Шрівпорта

У місті Шрівпорт (штат Луїзіана, США) вранці 19 квітня сталася масова стрілянина, внаслідок якої загинули восьмеро дітей віком від 1 до 14 років.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на місцеву поліцію Шрівпорта.

За словами речника поліції Крістофера Борделона, частина загиблих дітей були родичами нападника. Стрілянина відбувалася у трьох житлових будинках і, за попередніми даними, пов’язана із сімейним конфліктом.

Після нападу підозрюваний викрав автомобіль і намагався втекти. Поліція відкрила вогонь по машині під час переслідування, яке продовжилося до сусіднього округу Боссьє. У результаті нападник був ліквідований.

Згодом правоохоронці уточнили, що під час інциденту також постраждали дорослі: дві жінки перебувають у лікарні у важкому стані, ще один підліток зазнав травм, які не становлять загрози життю.

Попередньо встановлено, що спершу чоловік застрелив дорослу жінку на Гаррісон-стріт, після чого поїхав до будинку на Вест 79-й вулиці, де відкрив вогонь.

За даними організації “Архів збройового насильства”, від початку року у США вже зафіксовано щонайменше 119 масових стрілянин, унаслідок яких загинули 117 людей, серед них 79 дітей, ще 458 осіб отримали поранення.

До слова, "Одного разу довелося ламати двері" - в уряді США непокояться вживанням директором ФБР алкоголю.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
У США чоловік влаштував стрілянину в католицькій школі: загинуло двоє дітей, є поранені
У Міннеаполісі молодий чоловік відкрив вогонь по учнях та прихожанах католицької школи Annunciation
Під час виступу Трампа біля Білого дому лунали постріли - поранили чоловіка Під час виступу Трампа біля Білого дому лунали постріли - поранили чоловіка
Повідомляють, що територію поблизу Білого дому перекрили, а журналістів, які перебували на місці, перемістили до пресцентру
У Сан-Дієго підлітки напали на мечеть і після стрілянини вчинили самогубство У Сан-Дієго підлітки напали на мечеть і після стрілянини вчинили самогубство
У місті Сан-Дієго в американському штаті Каліфорнія сталася стрілянина на території Ісламського центр
Loading...
Load next