У Німеччині відреагували на рішення США вивести частину військ

Фото: pexels
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що європейці повинні взяти на себе більшу відповідальність за власну безпеку. Про це він наголосив у відповідь на оголошення про плани США вивести 5000 військовослужбовців з Німеччини, повідомляє Reuters.
"Німеччина на правильному шляху" в цьому плані, сказав Пісторіус, вказавши на розширення збройних сил Бундесверу, більші та швидші закупівлі обладнання та будівництво інфраструктури.
У п’ятницю Пентагон заявив про намір вивести з Німеччини, яка є союзницею по НАТО, близько 5 тисяч американських військових.
Міністр оборони Борис Пісторіус зазначив, що наразі на території країни перебуває майже 40 тисяч військовослужбовців США.
На тлі жорсткої критики з боку Вашингтона щодо недостатніх витрат на оборону, європейські члени НАТО, зокрема Німеччина, пообіцяли активніше дбати про власну безпеку.
Втім, через обмежене фінансування та суттєві прогалини у військових спроможностях, досягнення необхідного рівня обороноздатності може зайняти роки.
Присутність американських солдатів у Європі, і особливо в Німеччині, відповідає нашим інтересам і інтересам Сполучених Штатів, – сказав Пісторіус.
Проте, за його словами, "було передбачувано, що США виведуть війська з Європи, включаючи Німеччину".
До слова, Трамп заявив Конгресу про завершення бойових дій проти Ірану.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





