Британія ввела додаткові санкції проти російських пропагандистів

Британія ввела додаткові санкції проти російських пропагандистів
Санкції спрямовані як на відомих пропагандистів, так і на пропагандистські ЗМІ росії.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що нові санкції спрямовані на "російських пропагандистів і державних ЗМІ, які поширюють брехню і обман про незаконне вторгнення Путіна в Україну".

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на СNN.

Серед осіб у санкційному списку – відомий російський телеведучий Сергій Брильов і керівник міжнародного мовлення Sputnik Антон Анісімов.

Брилєва, який також є заступником директора державого ЗМІ "Россия", уряд Великої Британії звинувачує в активній участі в "розповсюдженні дезінформації Кремля про вторгнення Росії в Україну". Брилєв раніше жив у Британії і більше не зможе отримати доступ до своїх британських активів або продовжувати ділові відносини, заявив уряд.

Керівний директор російської телерадіокомпанії RT Олексій Ніколов і генеральний директор холдингу "Газпром-Медіа" Олександр Жаров також потрапили під санкції до заморожування активів і заборони на в'їзд.

Санкції також спрямовані проти медіабудинків «Россия сегодня» та власника RT «ТВ-Новости».

Війна Путіна проти України базується на потоці брехні. Британія допомогла очолити світ у викритті кремлівської дезінформації, і ця остання партія санкцій вражає безсоромних пропагандистів, які виштовхують фейкові новини та наративи путіна. Ми будемо продовжувати вводити нові санкції, щоб посилити тиск на росію і забезпечити програвання путіна в Україні. Нічого і нікого не буде, - додала вона.

Крім представників ЗМІ, уряд Великої Британії також наклав санкції на Михайла Мізінцева, керівника Центру управління національною обороною росії. Згадуючи Мізінцева як «м’ясника Маріуполя», Велика Британія звинувачує його у відповідальності за планування та проведення облоги та бомбардування Маріуполя.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що якби світ покарав росію за скоєне у 2014 році, коли збили Boeing рейсу MH17 на Донбасі, то не було б вторгнення рф в Україну.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Велика Британія ввела нові санкції проти "бучанського різника" та Іллі Киви Велика Британія ввела нові санкції проти "бучанського різника" та Іллі Киви
Велика Британія непохитна у своїй підтримці України та притягненні до відповідальності путіна та його режиму.
Велика Британія запровадила санкції проти групи Вагнера, Альфа-Банку та низки впливових осіб рф Велика Британія запровадила санкції проти групи Вагнера, Альфа-Банку та низки впливових осіб рф
Уряд Британії продовжить використовувати санкції, щоб погіршити російську економіку в таких масштабах, яких Кремль або будь-яка велика економіка ніколи раніше не бачили.
Велика Британія ввела 150 санкцій проти Росії — Politico Велика Британія ввела 150 санкцій проти Росії — Politico
Підкреслюється, що нові санкції починають діяти негайно
Loading...
Load next