Українці можуть подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій

Українці можуть подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій

З 1 травня українці, які перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях чи територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи, можуть подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій. Повідомляє пресслужба Мінсоцполітики в Telegram.

Подати заявку можна на соціальній платформі єДопомога.

Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку. Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку банку, де відкритий банківський рахунок людини.

Дані, які людина вказує у заявці, підтверджуються на основі даних з державних реєстрів.

Перевірені заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Нагадаємо, що "ООН зацікавлена в реконструкції та розвитку України", — член програми розвитку ООН.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
В Україні розпочнеться прийом заявок на отримання "карантинних" 8 тисяч В Україні розпочнеться прийом заявок на отримання "карантинних" 8 тисяч
Від завтра, 19 квітня, для українських підприємців та найманих працівників стартує прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави. Охочі, що перебувають у червоних зонах зможуть подати запит через портал Дія або його мобільний застосунок.
Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль
Українці, які хочуть розвивати власну справу, але не мають грошей, зможуть отримати безвідсоткову допомогу на поворотній основі.
Паніка скасовується: гривня в обмінниках продовжує зміцнюватися Паніка скасовується: гривня в обмінниках продовжує зміцнюватися
Курс гривні до долара в обмінних пунктах Києва на ранок четверга, 17 лютого, зміцнився на 10 копійок.
Loading...
Load next