Блокування кордону з боку Польщі коштуватиме українському бюджету ₴7,7 мільярда

Через блокування українсько-польського кордону бюджет недоотримає 7,7 млрд грн надходжень від Держмитслужби.
Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Якщо кордон не буде деблокований до кінця місяця, бюджет країни втратить 7,7 млрд грн надходжень. Відповідно, митниця план на цю суму недовиконає, - зазначив депутат.
Він підкреслив, що така втрата буде дуже відчутною для бюджету, «особливо у лютому».
Нагадаємо, Угорщина приєдналася до коаліції з розмінування України
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також


Наразі Польща може забезпечити вивезення приблизно 1,5 млн т зерна з України на місяць, тоді як потреба становить близько 5 млн т.
Рекомендовані

Вищий антикорупційний суд у понеділок, 8 червня, затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.

Віталій Кличко вперше за довгий час відверто розповів про своє особисте життя — мер Києва визнав, що нині його серце вільне, а головною причиною самотності назвав постійну зайнятість і відсутність часу навіть на друзів.
Loading...
Load next 