Окупанти використовують український прапор на своїй військовій техніці (фото)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що з метою введення в оману агресор використовує державну символіку України.
Українські прапори вивішують на колонах російської військової техніки. Такі випадки помічені у н.п. Перемога, Нова Басань Київської області, на автодорозі Красностав – Ніжин Чернігівської області.
Крім того, зафіксовані випадки, коли противник вивішує білий прапор на своїй техніці нібито для того, щоб здатись. Проте після наближення до українських позицій ворог починає відкривати вогонь на ураження.
Такі дії противника є черговим підлим порушенням норм Міжнародного гуманітарного права.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

На карті показано, зокрема, розташування російських військ та техніки на території України.
Рекомендовані

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Обидва пілоти літака Airbus A320, що летів на висоті 11 кілометрів із 153 пасажирами на борту, одночасно заснули на 28 хвилин і відхилилися від курсу
Loading...
Load next 
