Тіла не перетворяться на добрива, — Віталій Кім закликав збирати трупи окупантів у мішки (відео)

Тіла не перетворяться на добрива, — Віталій Кім закликав збирати трупи окупантів у мішки (відео)

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім звернувся до жителів області з проханням збирати в мішки тіла мертвих окупантів.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на звернення Кіма.

Кім підкреслив, що це міф – що тіла окупантів перетворяться на добрива. 

Міф – те, що вони перетворяться в добрива і треба засипати насіння. Ні, це буде довго і трупна отрута є заважатиме нашій же посівній. Собаки багато не з‘їдять, вовки також, – сказав Кім.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Loading...
Load next