Верещук: Окупанти готуються захопити гуманітарну колону на Харківщині

Верещук: Окупанти готуються захопити гуманітарну колону на Харківщині

Віцепрем’єр, голова МінТОТ Ірина Верещук заявляє про можливу підготовку військових РФ до захоплення гуманітарної колони на Харківщині. Повідомляє Ірина Верещук у Telegram

За даними агентурної розвідки, по маршруту погодженого гуманітарного коридору Харків-Мала Рогань на тимчасово непідконтрольній території є ознаки підготовки росіян до захоплення гуманітарної колони з мінуванням шляху, - написала вона.

 Верещук попросила відповідальних осіб вжити заходів безпеки.

Вона також вимагає від російської сторони припинити провокації та порушення міжнародного гуманітарного права.

Нагадаємо, що у Генштабі розповіли про бойові втрати РФ: близько 14 700 військових і 118 вертольотів.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Російський дрон атакував цивільне авто на Харківщині: поранено подружжя Російський дрон атакував цивільне авто на Харківщині: поранено подружжя
15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...
Load next