На Рівненщина мати втопила двох дітей

На Рівненщина мати втопила двох дітей

Прокуратура направила до суду справу, 42-річної жительки міста Вараш, що на Рівненщині, яка вбила двох своїх малолітніх дітей.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Жінка зі своїми двома синами 7 та 6 років відпочивали на кар'єрі у Вараському районі. Відомо, що мати вирішила втопити дітей. Вона занурила у воду старшого сина і утримувала. Вийшовши на берег, жінка взяла за руку меншого сина та повела його до дерев’яного помосту й штовхнула у воду. Мати знала, що хлопчик не вміє плавати.

Правоохоронці затримали жінку, допитали та повідомили про підозру.

У поліції Рівненщини наголошують, що невдовзі до місця трагедії прибіг 37-річний батько "одного із синів він зумів дістати самотужки". Реанімаційні заходи не дали результату – хлопчик помер. Іншу дитину дістали водолази.

Нагадаємо, Затримано російську агентку: жінка зливала позиції ЗСУ під Бахмутом

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Рівненщині слюсаря під час ремонтних робіт затягнуло у верстат - чоловік помер на місці На Рівненщині слюсаря під час ремонтних робіт затягнуло у верстат - чоловік помер на місці
Поліцейські поки встановлюють обставини смертельного травмування на виробництві жителя Рівненського району.
Смертельна ДТП: на трасі "Київ-Чоп" на Рівненщині загинули дві людини (відео) Смертельна ДТП: на трасі "Київ-Чоп" на Рівненщині загинули дві людини (відео)
Внаслідок зіткнення двох автівок у Рівненській області на трасі "Київ-Чоп" загнуло дві людини, ще двоє постраждали. Їх госпіталізували до лікарні.
Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 227 дітей (відео) Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 227 дітей (відео)
Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, тимчасово окупованих або звільнених територіях.
Loading...
Load next