Окупанти будують нові укріплення для оборони Маріуполя - партизани

Окупанти будують нові укріплення для оборони Маріуполя - партизани

Підпільники зафіксували в Маріуполі початок робіт для обладнання фортифікаційних споруд.

Про це повідомляє Рух спротиву «Атеш».

Агенти «АТЕШ» фіксують перекидання «зубів дракона» містом. Везуть їх на будівництво нових оборонних ліній на північний захід від міста. Окупанти так сильно «впевнені» в тому, що контрнаступ України провалився, що похапцем будують нові оборонні споруди. Але вони їм не допоможуть — оборону окупантів буде прорвано!, ‒ наголошують партизани.

Нагадаємо, Литва планує реалізувати проєкти з відновлення України на €1 млн

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next