Сили оборони півдня "відмінусували" ще два танки та два БМД ворога на лівому березі Дніпра

Сили оборони півдня "відмінусували" ще два танки та два БМД ворога на лівому березі Дніпра

Сили оборони півдня за минулу добу знищили на лівому березі Дніпра 14 окупантів, 2 російські танки і 2 БМД.

Про це повідомляє командування Сил оборони півдня.

В зоні відповідальності Сил оборони півдня ворог не припиняє спроб вибити наші підрозділи з позицій на лівобережжі. Протягом доби противник здійснив 12 безуспішних штурмових дій. Підрозділи Сил оборони виконують заходи з розширення плацдарму та міцно утримують позиції, завдаючи ворогу значних втрат у живій силі та техніці, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за минулу добу Сили оборони на лівому березі знищили 14 окупантів, 2 танки та 2 БМД.

Окупанти активно ведуть аеророзвідку, продовжують артилерійські обстріли, застосовують ударні дрони по населених пунктах Херсонщини та Миколаївщини. Внаслідок злочинних дій ворога під час артилерійських обстрілів пошкоджено 2 будинки. Жертв серед населення немає.

Нагадаємо, Збиття «Шахеда» з реактивним двигуном не підтвердили у Повітряних силах

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next