Сили оборони півдня "відмінусували" ще два танки та два БМД ворога на лівому березі Дніпра

Сили оборони півдня за минулу добу знищили на лівому березі Дніпра 14 окупантів, 2 російські танки і 2 БМД.
Про це повідомляє командування Сил оборони півдня.
В зоні відповідальності Сил оборони півдня ворог не припиняє спроб вибити наші підрозділи з позицій на лівобережжі. Протягом доби противник здійснив 12 безуспішних штурмових дій. Підрозділи Сил оборони виконують заходи з розширення плацдарму та міцно утримують позиції, завдаючи ворогу значних втрат у живій силі та техніці, - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що за минулу добу Сили оборони на лівому березі знищили 14 окупантів, 2 танки та 2 БМД.
Окупанти активно ведуть аеророзвідку, продовжують артилерійські обстріли, застосовують ударні дрони по населених пунктах Херсонщини та Миколаївщини. Внаслідок злочинних дій ворога під час артилерійських обстрілів пошкоджено 2 будинки. Жертв серед населення немає.
Нагадаємо, Збиття «Шахеда» з реактивним двигуном не підтвердили у Повітряних силах
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com





