На двох ГЕС внаслідок російських ударів критично пошкоджене обладнання

На двох ГЕС внаслідок російських ударів критично пошкоджене обладнання

Під ударами російських військ 1 червня опинились дві гідроелектростанції, критично пошкоджене обладнання.

Про це повідомляє Укргідроенерго.

Ворог обстріляв енергетичні обʼєкти в пʼяти регіонах України, під ударом опинились і дві гідроелектростанції. Також є влучання в інфраструктуру поруч зі станціями, ‒ зазначили в Укргідроенерго.

Відомо, що є критичні пошкодження обладнання.

З початку повномасштабного вторгнення Росія знищила Каховську ГЕС, випустила понад 110 ракет по всіх ГЕС та ГАЕС Укргідроенерго, підкреслили у компанії.

Нагадаємо, ІТ-коаліція для України зібрала вже €58 мільйонів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next