В ООН засудили масований удар рф по Україні

В ООН засудили масований удар рф по Україні

Координатор системи ООН в Україні, гуманітарний координатор Матіас Шмале засудив масований ракетний удар, якого РФ завдала по території України 26 серпня. 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як і мільйони людей в Україні, сьогодні вранці я провів години в укритті через тривалу хвилю ударів по Україні з боку Збройних сил Російської Федерації, - сказав Шмале.

Він зазначив, що удари призвели до загибелі й поранення цивільних осіб, а також серйозних руйнувань цивільної інфраструктури.

Неприпустимо, що замість того, щоб продовжувати життя, громадяни країни змушені шукати прихистку на станціях метро та в інших укриттях. Навіть на війні є правила. Слід поважати міжнародне гуманітарне право. Цивільне населення має бути захищене, - наголосив він.

Нагадаємо, Україна готує відповіді на російські атаки - Умєров

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Напад Росії на Україну: протягом минулої доби зафіксовано 101 бойове зіткнення Напад Росії на Україну: протягом минулої доби зафіксовано 101 бойове зіткнення
Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян
Польща піднімала авіацію через російську атаку на Україну Польща піднімала авіацію через російську атаку на Україну
У ніч проти понеділка, 21 липня, російські війська здійснили масштабну повітряну атаку на територію України, застосувавши дрони та ракети
Loading...
Load next