На Сумщині російський дрон убив сім’ю з двома малими дітьми
У ніч на 30 вересня російський дрон-камікадзе влучив у житловий будинок у селі Чернеччина Краснопільської громади на Сумщині

Ілюстративне фото - ДСНС
Внаслідок влучання загинула вся родина – двоє дорослих та двоє малолітніх дітей.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, удар був прицільним і припав саме на будинок, де проживало подружжя з двома маленькими синами. «На жаль, урятуватися не вдалося нікому», – зазначив очільник області.
Рятувальники витягли з-під завалів тіла чотирьох загиблих: батьків та їхніх дітей віком 6 і 4 роки.
До слова, у ніч на 28 вересня Росія здійснила масовану атаку по всій території України. Внаслідок ударів загинули щонайменше четверо людей, серед них – 12-річна дівчинка.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Унаслідок ударів загинула одна цивільна людина та пошкоджено інфраструктуру

Минулої доби, 7 жовтня, російські війська обстріляли Сумську область
Рекомендовані

Як закон визначає порядок вручення повісток, коли можуть оштрафувати, оголосити у розшук або притягнути до кримінальної відповідальності.

Nissan готує до дебюту новий сімейний кросовер NX7 — модель, яка може стати одним із найцікавіших гравців у сегменті доступних плагін-гібридів.

Дієтологи радять у серпні робити ставку на сезонні фрукти й овочі — саме вони містять максимум вітамінів і антиоксидантів, необхідних для серця, шкіри та імунітету.
Loading...
Load next 