На Київщині через масову загибель риби обмежили доступ до трьох водойм

Фото: depositphotos
За інформацією Київської обласної державної адміністрації Тимура Ткаченка, перші випадки масової загибелі риби виявили напередодні в одній із водойм області, а наступного дня — ще у двох. Попередньо йдеться про близько трьох тонн загиблої риби.
На місцях працюють профільні служби, які вже відібрали проби води для встановлення джерела забруднення. За словами Ткаченка, однією з основних версій є витік стічних вод під час ремонтних робіт на одному з об’єктів у Києві. Ймовірно, забруднення потрапило до водойм Київщини через систему зливової каналізації.
Наразі доступ відвідувачів до трьох водойм тимчасово обмежений. Також на місці працюють слідчо-оперативна група та комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
До слова, у Києві оголосили підозру чоловікові, якого підозрюють у багаторічному переслідуванні жінок.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





