В Україні очікується похолодання: Укренерго закликає до ощадливого використання електроенергії

Укренерго закликає громадян скоротити споживання електрики
НЕК “Укренерго” звернулося до українців із закликом ощадливо використовувати електроенергію у зв’язку з очікуваним похолоданням.
Про це Укренерго повідомляє у соціальних мережах.
Зазначається, що зниження температури завжди призводить до зростання енергоспоживання, що може створити додаткове навантаження на енергосистему, яка досі відновлюється після масованих обстрілів минулого року.
Укренерго пропонує кілька простих рекомендацій для зниження навантаження:
- Не включати кілька потужних приладів одночасно, особливо в ранкові та вечірні години пікового споживання.
- Вимикати зайве освітлення та техніку, якою не користуєтесь.
- Кип’ятити тільки необхідну кількість води в електрочайнику.
- Використовувати потужні прилади в нічний час після 23:00, коли споживання мінімальне.
- Користуватися енергоощадливими LED-лампами для зниження витрат електрики.
Нагадаємо, Покоління Бета: діти, народжені після 2025 року, під впливом технологій і штучного інтелекту
Анастасія Князєва - pravdatutnews.com
Читайте також

Попередні графіки знеструмлень тимчасово не застосовуються

Обмеження для населення триватимуть із 08:00 до 22:00
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next 