Від Санси та Фенікс – до Лари Крофт: Софі Тернер вже знімається у новій версії «Розкрадачки гробниць»

Від Санси та Фенікс – до Лари Крофт: Софі Тернер вже знімається у новій версії «Розкрадачки гробниць»
Prime Video представив перший офіційний кадр з новою Ларою Крофт для серіалу “Розкрадачка гробниць”: її зіграє акторка Софі Тернер, відома роллю Санси Старк з “Гри престолів” та Фенікс у"Людях Ікс".

Фото: instagram/primevideo

До слова, зображення опублікували одночасно з початком виробництва шоу.

Тернер вже третя акторка, яка втілить образ шукачки пригод на екрані. Раніше Лару Крофт зіграли Анджеліна Джолі та Алісія Вікандер.

Знімок 29-річної зірки в образі археологині опублікували у офіційному Instagram-акаунті студії сьогодні:

"Діставайте свої артефакти. Лара вже в дорозі…".

На знімку Тернер постає у максимально впізнаваному образі: зелена майка, короткі шорти, зібране волосся, червоні круглі окуляри, рюкзак та кобури зі зброєю. Образ майже повністю повторює класичну Лару Крофт із відеоігор кінця 90-х без радикальних змін і експериментів.

Як відомо, серіал є адаптацією класичної відеоігрової франшизи Tomb Raider. Prime Video офіційно дав "зелене світло" проєкту в травні 2024 року, а участь Тернер у головній ролі стала відомою восени того ж року.

Раніше Тернер розповідала, що рік “жила на тренажерах”, щоб набути форм Лари Крофт.

Окрім неї, в серіалі знімаються Сігурні Вівер ("Чужий") та Джейсон Айзекс("Гаррі Поттер"). При чому обидва в ролі лиходіїв: перша зіграє загадкову жінку Евелін Волліс, яка прагне “використати таланти Лари”, а другий — канонічного персонажа й дядька Крофт Атласа ДеМорнея (з’являвся в іграх як другорядний персонаж, який намагається захопити сімейний маєток Крофт після зникнення матері Лари). 

У серіалі також знялися Мартін Бобб-Семпл, Джек Беннон, Джон Хеффернан, Білл Патерсон ("Погань"), Патерсон Джозеф, росіянка Саша Лусс, Джульєтта Мотамед, Селія Імрі ("Зоряні війни") та Август Вітгенштайн.

Перша гра Tomb Raider вийшла у 1996 році, а Лара Крофт швидко перетворилася на одну з найвпізнаваніших жіночих ікон у жанрі екшену. Остання на сьогодні гра серії побачила світ у 2018 році.

Також уже анонсовано "Tomb Raider: Legacy of Atlantis" та "Tomb Raider: Catalyst".

Зауважимо, лише днями Тернер пояснила, за яких умов повернеться як Санса у сиквелі «Гри престолів».

Юрій Никорак - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Netflix готує нові спінофи та 5 сезон «Бріджертонів» Netflix готує нові спінофи та 5 сезон «Бріджертонів»
Шанувальники побачать окремі історії улюблених персонажів.
Річард Гір зіграє головну роль у 8-серійному фільмі «Неробочі тижні» Річард Гір зіграє головну роль у 8-серійному фільмі «Неробочі тижні»
у центрі сюжету майбутнього серіалу - пошук балансу між особистим життям і батьківськими обов'язками.
Голлівуд планує камбек Меган Маркл у її культовій ролі Голлівуд планує камбек Меган Маркл у її культовій ролі
Меган Маркл, герцогиня Сассекська, може повернутися до акторської кар’єри — інсайдери повідомляють, що творці серіалу “Форс мажори” ведуть переговори про її участь у новому проєкті.
Loading...
Load next