На Львівщині у ставку знайшли тіло 51-річної жінки

У селі Шкло, Яворівського району Львівської області, рятувальники дістали із води тіло 51-річної жінки.
На Львівщині у ставку знайшли тіло 51-річної жінки

У селі Шкло, Яворівського району Львівської області, рятувальники дістали із води тіло 51-річної жінки.

За допомогою човна, рятувальної мотузки та круга витягнули тіло жінки на берег та передали поліції.

Тіло передали правоохоронцям.

Зараз поліція з’ясовує всі обставини події.

Нагадаємо, що Укрпошта затримує пенсії через суттєві повені на Заході України Укрпошта затримує доставлення пенсій, посилок та листів.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.
Читайте також
У "Домівці врятованих тварин" у Львові з’явилися нові мешканці (відео) У "Домівці врятованих тварин" у Львові з’явилися нові мешканці (відео)
Зокрема тут тепер житиме екзотична тваринка - мангуст. Необхідне особливе харчування, якого зовсім не вистачає. Також тут є декілька крилатих, які залишились без кінцівок та крил.
Другий семестр у школах Львова: коли та у якому форматі розпочнеться навчання? Другий семестр у школах Львова: коли та у якому форматі розпочнеться навчання?
Більшість шкіл Львівської МТГ виходитимуть на навчання в 20-х числах січня в очному форматі.
Львівщина отримала гелікоптер для аеромедичної допомоги
В області розпочала чергування санітарна бригада Авіаційної системи МВС. Окрім льотного складу, на пункті постійно будуть медики.
Loading...
Load next