На пішохідному переході у Львові водій на смерть збив чоловіка (фото 18+)

Біля Приміського ринку, на вулиці Городоцькій у Львові 21-річний водій на смерть збив пішохода. Чоловік загинув на місці ДТП.
Учора, 13 червня, водій автомобіля марки "Mercedes-Benz" біля Привокзального ринку на смерть збив 39-річного мешканця Львівського району. Загиблий переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом, повідомляє видання Zaxid.net.

Від отриманих внаслідок аварії травм 39-річний чоловік загинув на місці події. Проте, водія який скоїв наїзд на пішохода правоохоронцям вдалось затримати.
У львівській поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 - Порушення ПДР, що спричинили смерть потерпілого ККУ. Якщо провину водія доведуть, йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом до 3 років.
Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини аварії.
Читайте також

Дитина не впоралась з керуванням та злетіла у кювет. Від отриманих травм 11-річний хлопчик загинув на місці.

Вантажівка врізалась у бетонну електроопору, а опісля – в одноповерховий продуктовий магазин, від удару частина будівлі обвалилася.

Водій львівського таксі отримав вогнепальні поранення, від яких він згодом помер у лікарні. Однак, ймовірно вбивство не було вчинене з метою пограбування, оскільки усі речі та гроші загиблого залишились на місці.
Рекомендовані

36-річна американська співачка Тейлор Свіфт у п'ятницю, 3 липня, вийшла заміж за свого коханого, 36-річного гравця в американський футбол Тревіса Келсі.

58-річна Джулія Робертс відсвяткувала вже 24-ту річницю шлюбу з оператором Денні Модером.

Курячі яйця — продукт, який здається простим, але насправді має свої правила зберігання.
Loading...
Load next