Львів‘ян закликають знищувати знаки, які залишають ворожі війська (відео)

У Львові почали фіксувати ворожі мітки. Якщо ви бачите такі мітки – обов’язково знищуйте їх!
Якщо ви знайшли таку мітку:
- Повідомте поліцію за номером 102 або СБУ за номером (032) 261 61 43
- Назвіть максимально точне місцезрозташування позначки:
- назву населеного пункту,
- відстань від населеного пункту,
- інші топографічні орієнтири.
- Зафарбуйте, засипте або іншим способом знищіть позначку. У СБУ кажуть, що це може бути система сигналів, які використовує вороже військо для координації вторгнення.
Крім того, що їх необхідно знищувати, їх ще й можна фіксувати, а дані відправляти в єдину базу на Google Maps.
Кіберполіція України повідомляє, що створила спеціальний бот в Телеграмі для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти залишають на дорогах:
Він має назву: @ukraine_avanger_bot
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Ще 35 років тому в Україні лише одиниці одужували від гострої лейкемії, тобто раку крові.

Ціни на життя збільшуються, а виплати при народженні дитини в Україні залишаються незмінними уже понад 10 років
Рекомендовані

Родина нового головнокомандувача ЗСУ Михайла Драпатого залишається малопублічною: його дружина Юлія працює викладачкою мистецтв і виступає в ансамблі бандуристів, а діти — син Іван та донька Анна — зростають у тіні батькової служби, лише раз, у 2014-му, з’явившись у сюжеті про його бойовий шлях.
Loading...
Load next 