Президент звільнив посла у Греції та Постійного представника України у Відні

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Шутенка з посади посла України в Грецькій Республіці та Євгенія Цимбалюка з посади Постійного представника при міжнародних організаціях у Відні.
Про це ідеться в указах №712/2023 і №711/2023, опублікованих на сайті Президента.
Звільнити Шутенка Сергія Олександровича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грецькій Республіці, - йдеться у документі.
Також указом №711/2023 Зеленський звільнив Євгенія Цимбалюка з посади Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні.
Нагадаємо, У Придністров’я завезли пропагандистські підручники
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Згодом Стефанішина повідомила, що сама подала заяву про відставку

Зеленський підписав укази про звільнення з посад Сергія Гайдая та Андрія Юрченка

Наприкінці квітня стало відомо, що Юлія Мендель залишає посаду прессекретаря президента Володимира Зеленського, яку вона обіймала майже два роки.
Рекомендовані

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Обидва пілоти літака Airbus A320, що летів на висоті 11 кілометрів із 153 пасажирами на борту, одночасно заснули на 28 хвилин і відхилилися від курсу
Loading...
Load next