Молдова вже приєдналася до понад 80% санкцій ЄС проти Росії

Молдова вже приєдналася до понад 80% санкцій ЄС проти Росії

Молдова більш ніж на 80% приєдналася до санкцій ЄС проти Росії.

Про це повідомив міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой, передає NewsMaker.

Була набагато менша частка. Але останнім часом вона зросла. І ми продовжимо звернення, щоб приєднатися до наших європейських партнерів, ‒ сказав Попшой.

Відповідаючи на запитання, чи може Молдова відновити відносини з Росією за чинної російської влади, глава МЗС заявив, що в найближчому майбутньому це неможливо.

З огляду на сьогоднішній досвід та жахи, що відбуваються в Україні, через варварську, вкрай цинічну війну важко говорити про якесь значне поліпшення відносин у найближчому майбутньому. У цьому контексті, звісно, ми не можемо говорити про нормалізацію відносин, - сказав Попшой.

За його словами, коли держава грубо порушує міжнародне право і здійснює жахи, подібних до яких не було на європейському континенті з часів Другої світової війни, на поліпшення відносин «доведеться почекати».

На жахи, які відбуваються в Україні, неможливо заплющити очі. Росії та російському суспільству знадобиться надзвичайно багато часу, щоб переварити те, що сталося, — сказав молдовський міністр.

Нагадаємо, На Херсонщині через влучання російського дрона в авто загинули двоє цивільних

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін вірить у повне захоплення чотирьох українських областей до кінця року – Bloomberg Путін вірить у повне захоплення чотирьох українських областей до кінця року – Bloomberg
Президент Росії Володимир Путін вважає, що до кінця року його війська зможуть повністю захопити чотири українські області, тому не планує поспішати з укладенням мирної угоди
Loading...
Load next