США виділять $5,55 мільярда на зброю та обладнання для України

США виділять $5,55 мільярда на зброю та обладнання для України

Державний секретар США Ентоні Блінкен підтвердив плани уряду США спрямувати $5,55 млрд на зброю та обладнання для України найближчими тижнями та місяцями.

Про це повідомляють на сайті американського Держдепу.

У рамках пакета допомоги, яку президент Байден призначив перед своєю зустріччю з президентом Зеленським, Державний департамент повідомив Конгресу про намір спрямувати приблизно 5,55 мільярда доларів США на оборонні товари та послуги із запасів міністерства оборони на військову допомогу Україні, в межах повноважень президента, - йдеться у повідомленні.

За словами Блінкена, йдеться про кошти, виділені в межах закону про додаткові асигнування на безпекові потреби України у 2024 році, термін дії якого спливає 30 вересня.

Ми робимо цей крок, щоб гарантувати, що термін дії цих повноважень не закінчиться, і Сполучені Штати зможуть повністю використати фінансування, виділене Конгресом. Таким чином, Сполучені Штати зможуть продовжувати надавати Україні значні обсяги оборонних товарів та послуг із запасів Міністерства оборони в рамках запланованих скорочень протягом наступних тижнів та місяців, — заявив Блінкен.

На сайті Держдепу зазначається, що Сполучені Штати віддані підтримці українських військових обладнанням, необхідним для зміцнення їх позицій на полі бою, захисту своєї території та народу від жорстокої агресії Кремля та перемоги у цій війні задля забезпечення справедливого, міцного та всеосяжного миру.

Нагадаємо, Пісторіус - про ядерні погрози РФ: Риторика Путіна нас не налякає

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Європа без США не стримає Росію: у НАТО назвали масштаби залежності Європа без США не стримає Росію: у НАТО назвали масштаби залежності
Європейські країни здатні виробляти сучасну зброю, однак залишаються критично залежними від США у сфері розвідки, логістики та командування. Без американських можливостей стримування Росії буде вкрай складним
Спецпосланець США повідомив про «величезний прогрес» у мирних переговорах України та Росії Спецпосланець США повідомив про «величезний прогрес» у мирних переговорах України та Росії
Після тристоронніх переговорів у Женеві сторони домовилися продовжити роботу над угодою
Loading...
Load next