Сенатори США наполягають на участі України у мирних переговорах

Сенатори США наполягають на участі України у мирних переговорах
Члени двопартійної делегації Сенату США, що відвідали Київ, виступили за те, щоб Україна була безпосередньо залучена до мирних переговорів

У Сенаті США виступають за те, що Україна має бути за столом мирних переговорів.

Про це під час свого візиту до Києва заявила двопартійна делегація Сенату США у складі демократів Джин Шахін та Майкла Беннета, а також республіканця Тома Тілліса. 

«Невже ви вважаєте, що коли українці пішли на такі жертви, то будуть поза межами столу переговорів», — заявив Тіллас. Беннет теж не вважає, що можна досягти угоди «за спиною України».

Шахін підкреслила, що продовження військової підтримки є вигідним як для США, так і для України. Крім того, під час обговорень угоди щодо корисних копалин, республіканець зазначив, що Україна володіє 23 з 50 важливих для США ресурсів, частина з яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях.

«Це важливо для подальшого відновлення, але це довгострокові плани. Ви можете отримати користь від цього не зараз, а в довгостроковій перспективі. Зараз дуже рано говорити деталі. Перемовини тривають», — додав він.

Нагадаємо, Макрон провів телефонну розмову з Трампом перед самітом у Парижі

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський заявив про зміцнення роботи з партнерами Зеленський заявив про зміцнення роботи з партнерами
Президент України обговорив із заступником міністра закордонних справ України напрями дипломатичної роботи
США розглянуть вимоги Росії щодо перемир'я в Чорному морі – Трамп США розглянуть вимоги Росії щодо перемир'я в Чорному морі – Трамп
Президент США Дональд Трамп заявив, що американська сторона розгляне умови, висунуті Росією для припинення бойових дій у Чорному морі
Адміністрація Байдена таємно виділила 200 мільйонів доларів для України - ЗМІ Адміністрація Байдена таємно виділила 200 мільйонів доларів для України - ЗМІ
Пакет допомоги в оборонній сфері був затверджений лише за кілька тижнів до того, як США та Росія мали розпочати переговори про "гарантії безпеки".
Loading...
Load next