NYT: розмова з «Міс Україна» допомогла пом’якшити ставлення Трампа до Зеленського

Президент США Дональд Трамп у приватних розмовах різко висловлювався про президента України Володимира Зеленського, однак один епізод частково змінив його ставлення
NYT: розмова з «Міс Україна» допомогла пом’якшити ставлення Трампа до Зеленського

Скриншот з конференції Зеленського та Трампа

Про це пише New York Times.

За даними видання, Трамп неодноразово критикував Зеленського та навіть сварився з власними радниками, зокрема зі спецпосланцем Кітом Келлогом, який назвав українського президента «відважним лідером нації у війні».

Під час зустрічі в Овальному кабінеті, коли Зеленський разом із європейськими лідерами намагався донести позицію України щодо війни, розмова несподівано набула особистого тону. Трамп згадав про українських учасниць конкурсів краси та знайомство з «Міс Україна-2001» Олександрою Ніколаєнко — дружиною його друга, бізнесмена Філіпа Раффіна.

Зеленський поспілкувався з Ніколаєнко телефоном українською мовою. Вона розповіла про свою родину в Одесі та батька-офіцера, який відмовився залишати Україну. За словами очевидців, після цієї розмови атмосфера в кімнаті помітно змінилася.

Температура впала. Усі сміялися. Це створило людський зв’язок. Це було щось на кшталт злиття думок. Це олюднило Зеленського в очах Трампа, — зазначив один із посадовців, якого цитує NYT.

До слова, Президент Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп пообіцяв допомогу Україні із засобами протиповітряної оборони після ознайомлення з поточною безпековою ситуацією.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп зупинив військову допомогу Україні, аби Зеленський вибачився через суперечку в Овальному кабінеті - CNN Трамп зупинив військову допомогу Україні, аби Зеленський вибачився через суперечку в Овальному кабінеті - CNN
Адміністрація Дональда Трампа тимчасово зупинила військову допомогу Україні, щоб Зеленський вибачився через конфлікт в Овальному кабінеті
Трамп зустрінеться із Зеленським — уже на цьому тижні Трамп зустрінеться із Зеленським — уже на цьому тижні
Головні теми переговорів: оборона та тиск на Росію у довгостроковій перспективі
Макрон: Трамп вважав, що Україна програє війну, але переглянув свою думку Макрон: Трамп вважав, що Україна програє війну, але переглянув свою думку
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що позиція президента США Дональда Трампа щодо війни в Україні змінювалася після отримання нової оцінки ситуації на фронті
Loading...
Load next