Окупанти повністю знищили енергетичну систему Херсона – ДТЕК

Російські загарбники знищили всю енергетичну систему Херсона. Повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Суспільного.
Сьогодні визволений Херсон. Там рашисти зруйнували всю енергосистему. Там не те що графіків, там узагалі немає електроенергії, – наголосив він.
За його словами, відновлення нормального електропостачання може зайняти близько місяця.
Тут потрібно дивитися на характер руйнувань. Але, наприклад, Київська область була відновлена за 30 днів після повної деокупації. Тому, я думаю, про такі ж строки можна говорити і на звільненій території Херсонської області, – додав Сахарук.
Нагадаємо, що в історичному центрі Києва знайшли древню печеру віку Київської Русі.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

За дев’ять місяців 2025 року машинобудівники виготовили та відремонтували 2,5 тис. одиниць гірничо-шахтного обладнання. Серед них шість нових прохідницьких комбайнів і один шахтний вентилятор.

Після звільнення Херсона від російських окупантів виявлено зникнення майже 360 тисяч одиниць зберігання Національного архівного фонду
Рекомендовані

Suzuki представила новий XL7 — позашляховий мінівен із сімейним характером, який поєднує простір, економічність і доступну ціну від $15 000.

Звичайний вінегрет із варених овочів приховує у собі значно більше, ніж просто традиційний смак.

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.
Loading...
Load next 